Графік роботи та F.A.Q.

 

ЗАМОВЛЕННЯ на доставку на завтра приймаються до 20-00


МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ замовлення 80 гривень.


КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА по Києву - 50 гривень. Замовлення більше 350 гривень доставляємо безкоштовно

 

КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА по Київській області

 

Доставка розпочинається з 08:00. При замовленні вкажіть містечко зі списку в коментарях та наш менеджер зателефонує вам для уточнень

Список за посиланням найакутальніший

 

Ми дуже раді випікати для вас справжні круасани на вершковому маслі та хліб на заквасці.

Чи знаєте ви, що більшість продуктів з листкового тіста в Україні виробляється без застосування вершкового масла? Маргарин, що використовується, в декілька разів зменшує собівартість, але це все позначається на смаку. Важко чимось замінити аромат та смак свіжих та хрустких круасанів на вершковому маслі, щойно випечених та доставлених до вашого сніданку вдома чи вже в офісі. І хоча ми всі стурбовані тим, що такі продукти не знижують нашу вагу, але насолода від них значно знижує стрес та допомагає розпочати новий день у гарному настрої.

 

Чому ми приймаємо замовлення до 20:00?

Всю нашу продукцію ми випікаємо вночі перед доставкою. Для того, щоб з 7:00 наш кур'єр зміг вчасно доставити вам свіжі та хрусткі круасани, нам треба розуміти час та кількість всіх замовлень та адреси їх доставок завчасно. 20:00 це найпізніший час, в який ми маємо знати цю інформацію та встигнути організувати всі процеси для всіх покупців. Ми робимо доставку до 14:00 що робить можливим замовлення в офіс не тількі на сніданок але й на обід.

 

Круасан достатньо складний в домашньому виробництві. Для того, щоб ви отримували надзвичайно високу якість, ми використовуємо спеціальну тісторозкачувальну машину та підтримуємо навіть в спекотний час низьку температуру в цеху. Все це робить слої тіста та масла рівномірними та підтримує високу якість кожної партії.

    

Для того щоб вчасно вранці доставити вам круасани, наші пекарі вночі випікають кожну партію. Єдине, що ми не можемо гарантувати, це те, що до вас вони доїдуть гарячими. Мїж випічкою та доставкою проходиь час, за який продукція встигає охолонути. Круасани значно втрачають якість, якщо штучно підтримувати їх теплими. Якщо ви все-таки хочете, щоб вже доставлена випічка була теплою, рекомендуємо поставити її в мікрохвильову піч не більше ніж на 8 секунд. За цей час круасан встигне стати теплим а його структура ще має залишитись незмінною.

Нам дуже важливо щоб кожний круасан сподобався вам та зробив ранок приємним та смачним.

Як зробити замовлення в подарунок для своїх друзів?

Наші круасани зранку це не тільки смачне закінчення сніданку для себе. Сюрприз, який ви можете подарувати своїм коханим чи друзям, допоможе їм розпочати свій день в доброму гуморі, адже маленькі радощі це саме те, що робить наше життя щасливішим. Для того щоб подарувати ранкову випічку вашим друзям чи колегам, достатньо вказати їх адресу і контактий телефон при замовленні, та написати інструкцію для нашого кур'єра у віконці Додаткова інформація. При цьому слід заздалегіть оплатити замовлення через Приват24. Ми впевнені, що вони залишаться задоволеними таким знаком уваги з вашої сторони.

 

Яка інформація нам потрібна?

Крім самого замовлення та часу доставки, ми запитуємо ваш телефон, щоб наш кур'єр зміг попередити про свій прихід, уточнити поверх та код від дверей під'їзду, та в випадках форсмажору домовитись на інший, прийнятний для вас час доставки. Всю цю інформацію ми просимо вас залишити при замовленні. Після того, як ви зробили замовлення, вам автоматично пересилається електрнний лист з підтвердженням всіх його деталей. Зазвичай ми не телефонуємо та не пересилаємо смс з підтвердженням замовлення. Якщо такий лист до вас не прйшов та не був переправлений в spam, будь ласка напишіть нам на адресу support@morning-bakery.com.ua або задзвоніть за телефоном 0981144808.

 

Регіони доставки та її вартість

На данний час ми доставляємо продукцію в межах Києва з фіксованою вартістю, яка позначається при замовленні. Якщо ви мешкаєте в Київській області, та поруч з вами зупиняється маршрутне таксі яке прямує від станціі метрополітену, то ви можете вказати нам вартість та час проїзду і ми зможемо розрахувати вартість доставки. В усіх інших випадках ми використовуємо доставку таксі по тарифах сайту Уклон (в один кінець якщо оплата була здійснена Приват24; в обидва кінці, при оплаті готівкою).

 

Більш детально про нашу продукцію ви можете дізнатись, якщо натисните на праву кнопку на фото кожного виробу.

 

Мінімальна вартість замовлення

При виборі кількості кожного з продукту вказується мінімальна вартість замовлення. Лише коли загальна сумма замовлення (без вартості доставки та без наданої знижки) буде її перевищувати ви зможете перейти до подальших кроків замовлення.

 

Як скористатися промокодом

Час від часу ми даруємо нашим покупцям знижки. Для того щоб скористатися такими знижками, перед введенням часу та адреси доставки, треба ввести промокод, та натиснути кнопку ОНОВИТИ. При цьому вартісь замовлення буде перерахована з урахуванням знижки.

Нашим лояльним замовникам

Кожен з наших замовників, які зробили більше ніж п'ять замовленнь, отримують вічну знижку у 15%. Промокод до такої знижки відправляється автоматично електроним листом після п'ятого успішного замовлення.