Партнерська Програма Morning Bakery

 Хто з нас все завжди робить завчасно? Ми теж не ідеальні – іноді відкладаємо все на останню мить, та не встигаємо чи забуваємо. Дуже часто, тільки зранку второпаєш, що не погано б ще і випічку до сніданку мати. Іноді навіть згадуєш про це після сніданку :). Ось так, не подбав про це вчора – нема його й сьогодні. А поруч із домом якщо і є кафе чи пекарня, то вони ще зачинені, чи там хліб та випічка ще вчорашні. Саме для того щоб допомогти в таких ситуаціях ми пропонуємо найактивнішим з вас долучитися до нашої партнерської програми та зробити так, щоб ваші сусіди чи друзі, які живуть поруч завжди змогли вам зателефонувати та мати смакоту до сніданку, а ви мали щоденний прибуток.

Як розпочати?

Пишіть нам на inbox@morning-bakery.com.ua чи дзвоніть 0981140848

Кажіть – хочу бути вашим партнером та отримуйте від нас партнерські умови

Що ми пропонуємо:

1. Щоденна безкоштовна доставка замовленої вами продукції у зручний для вас час почінаючі з 07:00 (безкоштовно при замовленні понад 500 грн)

2. Агентська знижка, яка дозволяє заробити мінімум 20 % при продажу за цінами нашого сайту (наприклад, від 4 грн. на класичному круасані та до 15 грн. на наборі міні-круасанів з джемом).

  • 300-500 грн. знижка - 10 % і доставка 35 грн.;
  • 500-1000 грн. знижка - 17 % і безкоштовна доставка;
  • 1000 грн. і більше знижка - 20 %, безкоштовна доставка)

3. Детальну інформацію про кожному продукті можна прочитати на сайті натиснувши кнопку інформаціі на кожному з продуктів.

4. Мінімальне замовлення 300 грн

5. Для того щоб легше було збірати замовлення від ваших покупців заватажте форму замовлення

Що необхідно знати:

1. Оформлення замовлення до 20-00 щодня

2. Оплата по факту доставки і/або по безготівковому розрахунку (на картку)

3. Додаткова знижка при самовивозі

Так ось, якщо ваши сусіди, друзі, що живуть поруч, ще не їдять ззранку смачні та свіжі круасани – то час розпочинати прямо сьогодні. Чекаємо на вас